Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Jaczków - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Jastrowiec

Jastrowiec(Jaczków + 19 km)

800 000 zł4 261,17 m² 187,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:31 581 m²

Obiekt zabytkowy z zespołem przypałacowych budynków mieszkalno-gospodarczych, z własnym ujęciem wody zdrojowej, na sprzedaż, jastrowiec, bolków. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ściegny

Ściegny(Jaczków + 23 km)

1 800 000 zł450 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta na wyłączność dostępna wyłącznie w biurze Optima. Marzysz o miejscu, które pozwoli Ci połączyć komfort życia z prowadzeniem dochodowego biznesu? Wyobraź sobie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz(Jaczków + 25 km)

14 999 000 zł2 036 m² 7 366,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:33 500 m²

Na sprzedaż unikalny kompleks hotelowo-pensjonatowy Amelkowa Chata położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji turystycznych Karkonoszy na Przełęczy Okraj w Kowarach,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kasztanowa

Szczawno-Zdrój(Jaczków + 11 km)

1 750 000 zł729 m² 2 400,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: jakub Boroński sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż budynek hotelowy o powierzchni całkowitej 729 m2, położony przy cichej, spokojnej ulicy w Szczawnie Zdroju,.

Szczegóły ogłoszenia

26 900 000 zł3 168 m² 8 491,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:13 928 m²

Karpacz, hotel, grunt, sprzedaż. Na sprzedaż Hotel Alpejski**** Możliwość adaptacji hotelu na apartamenty o łącznej pow. ok. 1100 - 1200 m2 pum-u oraz rozbudowy obiektu o kolejne 4200 - 4500.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Boczna

Szczawno-Zdrój(Jaczków + 11 km)

950 000 zł1 871 m² 508 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości willowej położonej w przepięknej miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Obiekt, objęty ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Kowary

Kowary(Jaczków + 19 km)

1 407 500 zł1 269,42 m² 1 108,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Hala produkcyjno-magazynowa 1269,42 m na sprzedaż - Kowary Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 1269,42m , zlokalizowana w przemysłowej części Kowary ,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Karpacz

Wilcza Poręba,Karpacz(Jaczków + 25 km)

6 900 000 zł600 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

oferta sprzedaży atrakcyjnego pensjonatu średniej wielkości po remoncie położonego w Karpaczu. Pensjonat 3 piętrowy składa się z 15 pokoi apartamentu dla 8 osób, salonu dla gości.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Parkowa

Milikowice(Jaczków + 23 km)

400 000 zł179 m² 2 235 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość z wolnostojącym pawilonem handlowo-usługowym, położona w Milikowicach. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz wygodny dojazd dzięki bezpośredniemu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Kowary(Jaczków + 19 km)

1 500 000 zł742,59 m² 2 019,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Na sprzedaż budynek usługowy z dużym terenem!bardzo atrakcyjna cena! Oferuję na sprzedaż duży budynek z przeznaczeniem pod usługi, plus duża działka budowlana, w miejscowości Kowary.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Jaczków

Jaczków,dolnośląskie

375 000 zł350 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:906 m²

Idealna inwestycja pod siedzibę firmy - sklep - biura - magazyn - produkcję - usługi etc. Solidny przestronny budynek położony na działce pow. 906 m2 w miejscowości Sędzisław. Powierzchnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij