Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Jaczków - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

140 000 zł1 941 m² 72,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz ciekawej działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Mam dla Ciebie działkę w bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż działka budowlana nr 541 o powierzchni 1941 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Janowice Wielkie

Janowice Wielkie(Jaczków + 15 km)

169 000 zł883 m² 191,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną w Janowicach Wielkich Działka o powierzchni 883m2 z dojazdem od ulicy 1 Maja. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ściegny

Ściegny(Jaczków + 23 km)

219 600 zł1 098 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana, blisko do centrum Karpacza! Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, o powierzchni 1098 m2, zlokalizowaną w miejscowości Ściegny, niecałe parę minut.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Łomnica

Łomnica(Jaczków + 23 km)

799 000 zł7 326 m² 109,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren przemysłowy W łomnicy! Oferuję Państwu na sprzedaż doskonale położoną działkę produkcyjno-usługową w Łomnicy na Strefie Przemysłowej. Powierzchnia działki 0,7326 ha. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mokrzeszów

Mokrzeszów(Jaczków + 20 km)

120 000 zł1 210 m² 99,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Mokrzeszów o powierzchni 1210m2. Media: około 100 metrów prąd oraz kanalizacja miejska. Teren działki ogrodzony z garażem blaszanym. Cena 120 tys zl.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kostrzyca

Kostrzyca(Jaczków + 21 km)

376 000 zł2 873 m² 130,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Całe Karkonosze jak na dłoni! Poszukujesz działki położonej w wyjątkowym miejscu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiam Państwu na sprzedaż grunt o powierzchni ok. 2873m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Karkonoska

Kamienna Góra(Jaczków + 7 km)

184 680 zł1 368 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wojska Polskiego

Mysłakowice(Jaczków + 24 km)

804 750 zł5 365 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! teren inwestycyjny | mysłakowice | trasa jelenia góra - karpacz | widok na śnieżkę Cena: 150pln netto+ 23%vat/m2 (185pln brutto/m2) Na sprzedaż atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie(Jaczków + 22 km)

790 000 zł9 970 m² 79,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ponadstandardowa, hektarowa powierzchnia. Pod zabudowę mieszkaniową, rezydencjalną, walory krajobrazowe. Duży metraż - swobodę projektowa, zarówno w zakresie bryły budynku, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubachów

Lubachów(Jaczków + 24 km)

175 000 zł1 975 m² 88,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Lubachów o powierzchni 1975m2. Działka ładnie położona na wzgórzu nieopodal las, dojazd do działki drogą gminną. Media: prąd i woda na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Karkonoska

Kamienna Góra(Jaczków + 7 km)

209 115 zł1 549 m² 135 zł/m²

 

 

 

Jaczków,dolnośląskie

120 000 zł8 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka budowlana położona w spokojnej wsi niedaleko Wałbrzycha, blisko trasy Wałbrzych - Kamienna Góra. Działka ma duży potencjał ze względu na swoje doskonałe położenie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij